Kancelaria Adwokacka Natalii Żmudzińskiej

świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, odszkodowań, prawa medycznego, prawa budowlanego oraz prawa karnego na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zarówno w postępowaniu sądowym, jak i sprawach pozasądowych.

 

W przypadku skierowania do mnie spraw z innego zakresu, oferuję wsparcie zaufanych adwokatów i radców prawnych, dlatego moi Klienci zawsze otrzymają profesjonalną pomoc.

Adwokat Natalia Żmudzińska

    Od początku swojej pracy zawodowej moim priorytetem jest zadowolenie moich Klientów, dlatego nieustannie dbam o jakość świadczonych usług oraz biorę udział w szkoleniach. Do każdej powierzonej mi sprawy podchodzę indywidualnie, a z moimi Mocodawcami pozostaję w stałym kontakcie, na bieżąco informując ich o przebiegu postępowania. Zdaję sobie sprawę, że niektóre rodzaje spraw są dla stron trudne emocjonalnie i bardzo stresujące, dlatego prowadzę je w sposób zapewniający spokój i możliwie duży komfort psychiczny. Oferuję usługi na najwyższym poziomie, przy czym ceny usług dostosowuję do możliwości finansowych Klientów, uwzględniając przepisy rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości dotyczące  opłat za czynności adwokackie.