top of page
Kancelaria Adwokacka Natalii Żmudzińskiej

świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa cywilnego i rodzinnego, odszkodowań, prawa medycznego, prawa budowlanego oraz prawa karnego na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zarówno w postępowaniu sądowym, jak i sprawach pozasądowych.

 

W przypadku skierowania do mnie spraw z innego zakresu, oferuję wsparcie zaufanych adwokatów i radców prawnych, dlatego moi Klienci zawsze otrzymają profesjonalną pomoc.

Adwokat Natalia Żmudzińska

    Od początku swojej pracy zawodowej moim priorytetem jest zadowolenie moich Klientów, dlatego nieustannie dbam o jakość świadczonych usług oraz biorę udział w szkoleniach. Do każdej powierzonej mi sprawy podchodzę indywidualnie, a z moimi Mocodawcami pozostaję w stałym kontakcie, na bieżąco informując ich o przebiegu postępowania. Zdaję sobie sprawę, że niektóre rodzaje spraw są dla stron trudne emocjonalnie i bardzo stresujące, dlatego prowadzę je w sposób zapewniający spokój i możliwie duży komfort psychiczny. Oferuję usługi na najwyższym poziomie, przy czym ceny usług dostosowuję do możliwości finansowych Klientów, uwzględniając przepisy rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości dotyczące  opłat za czynności adwokackie.

bottom of page